Gazele Biznesu 2020

IT.integro laureatem Gazel Biznesu 2020!

Mijający rok to prawdziwa karuzela wrażeń dla przedsiębiorców. Tym bardziej doceniamy, że IT.integro udało się zachować wysoką dynamikę wzrostu i dołączyć do grona firm wyróżnionych w 21. edycji rankingu „Gazele Biznesu 2020”.

Gazele Biznesu 2020

Ranking organizowany przez dziennik „Puls Biznesu” to jedno z najpopularniejszych zestawień dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom o doskonałej reputacji, w którym mamy przyjemność znaleźć się kolejny raz z rzędu. Ukazuje się on regularnie od 2000 roku, obrazując listę tych firm, które w ciągu ostatnich trzech lat odnotowały niespadający wzrost przychodów z działalności, uniknęły strat, a także działały nieprzerwanie od 2017 roku. Przychody w roku bazowym spółki powinny z kolei mieścić się w przedziale 3-200 mln zł. Szybki rozwój, uznanie w polskim sektorze MŚP i wiarygodność biznesowa to istotne cechy, budujące zaufanie wyróżnionych wśród klientów i kontrahentów.

Ranking opracowywany jest co roku przez analityków wywiadowni gospodarczej Coface Poland, których praca pozwala na wyłonienie spośród zgłoszeń najbardziej transparentnych i dobrze prosperujących spółek – bazując na wyrażonej w procentach dynamice przyrostu obrotów z ostatnich lat. Liczymy na to, że w przyszłości nie tylko uda nam się zachować szczęśliwą tendencję, ale jeszcze ją polepszyć!