President's Club

IT.integro członkiem elitarnego klubu President’s Club for Microsoft Dynamics 2015

Już po raz kolejny firma IT.integro – lider wdrożeń systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, otrzymała zaproszenie do elitarnego klubu President’s Club for Microsoft Dynamics 2015. Wyróżnienie przyznawane jest najlepszym partnerom Microsoft Dynamics na świecie.

Ogłoszenie tej jakże miłej dla nas informacji nastąpiło podczas jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń – Microsoft Worldwide Partner Conference 2015, które odbywa się w dniach 12-16.07., w Orlando na Florydzie (USA). Nagrodę osobiście odebrał Prezes Zarządu IT.integro – Piotr Śledź.

Honorowe wyróżnienie co roku zostaje przyznawane partnerom Microsoft Dynamics za szczególne zaangażowanie oraz dokonania. W skład prestiżowej grupy wchodzi jedynie 5% światowych partnerów Microsoft Dynamics.

„Każdego roku nagradzamy najbardziej zasłużonych partnerów Microsoft Dynamics z całego świata” – powiedział Neil Holloway, Corporate Vice President, Microsoft Business Solutions Sales & Partners. „Nagrodzeni partnerzy wspierają, swoją codzienną pracą, rozwój naszych klientów. Microsoft ma zaszczyt nagrodzić IT.integro za wyjątkowe osiągniecia oraz zaangażowanie w dziedzinie sprzedaży i promocji Microsoft Dynamics NAV.”

IT.integro jest głównym partnerem Microsoft Dynamics NAV. Istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Od blisko 20 lat specjalizuje się we wdrożeniach Dynamics NAV, najpopularniejszego systemu ERP z rodziny produktów Microsoft. Firma przeprowadziła blisko 250 wdrożeń oraz 700 projektów zakończonych sukcesem. IT.integro realizuje także globalne, wielojęzyczne projekty. Firma przeprowadziła już ponad 50 zagranicznych wdrożeń systemu Dynamics NAV w 44 krajach. Wśród klientów firmy warto wymienić: AVK Armadan Sp. z o.o., Adecco S.A., Markslöjd Sp. z.o.o., Pentel Poland Sp. z o.o., Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K., Dax Cosmetics Sp. z o.o., Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o., VBH Polska Sp. z o.o., OT Logistics S.A., Farutex Sp. z o.o., DLF Trifolium, Plast-Box S.A., Bama Europa Sp. z o.o.

Firma IT.integro, jako pionier na polskim rynku, zapoczątkowała wdrożenia Microsoft Dynamics NAV. Obecnie jest to jeden z najbardziej zaawansowanych i funkcjonalnych systemów ERP, z którego korzysta blisko 100.000 firm i 2.000.000 użytkowników na całym świecie.