LS Central Diamond Partner

Firma IT.integro wyróżniona tytułem LS Central Diamond Partner

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma IT.integro ​​otrzymała tytuł Diamentowego Partnera LS Retail za rok 2021 (LS Central Diamond Partner). Poziom Diamentowego Partnera jest najwyższym osiągnięciem, jakie mogą zdobyć partnerzy LS Retail. Ten zaszczyt jest przeznaczony tylko dla tych firm, które wykazały się niezwykłym zaangażowaniem w promocję rozwiązań LS Retail i odniosły nieprzeciętny sukces sprzedażowy w poprzednim roku.

IT.integro ponownie liderem wśród partnerów LS Retail

„Nasi partnerzy odgrywają kluczową rolę, pomagając klientom w znalezieniu odpowiednich rozwiązań dopasowanych do specyfiki ich firm” – mówi Magnus Norddahl, dyrektor generalny i prezes LS Retail – „W LS Retail jesteśmy z nich niezwykle dumni i pragniemy podziękować za ogromny wkład i osiągnięcia. Wykazując głęboką wiedzę i zaangażowanie w sprzedaż i promocję rozwiązań LS Retail, nasi partnerzy zapewniali najwyższą wartość dla naszych klientów – czyli ich pełne zadowolenie i satysfakcję. Jesteśmy dumni, że możemy docenić i uhonorować firmę IT.integro jako Diamentowego Partnera LS Retail za podtrzymywanie doskonałych relacji z klientami, wzorcową promocję produktów LS Retail oraz pozytywny wpływ na cały ekosystem partnerów w przeciągu ostatniego roku” –  podsumowuje.

IT.integro zawdzięcza sukces swoim klientom

Spółka od wielu lat specjalizuje się we wdrożeniach rozwiązań w branży sprzedaży detalicznej zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wśród wspieranych przez IT.integro firm znajdują się m.in. Marketing Investment Group (Sizeer, Timberland, 50 style, Symbiosis, Umbro i Lotto), Cross Jeans, Kvik, Orbico Style.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Diamentowych Partnerów LS Retail. Jest to dla nas cenne wyróżnienie, które stanowi podsumowanie naszych aktywności i zaangażowania – mówi Piotr Śledź, prezes zarządu, IT.integro – Rozwiązania LS Retail wdrażamy już wiele lat, a LS Central Diamond Partner to już kolejne tego typu wyróżnienia od LS Retail”– podsumowuje.

LS Retail jako globalny dostawca produktów dla branży retail

Rozwiązania LS Retail są sprzedawane i wdrażane na całym świecie za pośrednictwem dużej sieci certyfikowanych firm partnerskich. Ekosystem partnerów LS Retail rozrastał się przez lata i obecnie liczy ponad 380 firm w 88 krajach. Aby zostać partnerem LS Retail, firmy muszą spełnić określony zestaw wymagań, w tym przejść szkolenia w zakresie rozwiązań LS Retail.

Certyfikowani partnerzy są ekspertami w handlu detalicznym, a także w produktach i rozwiązaniach LS Retail. Znają lokalne wymagania i ustawodawstwo krajów, w których prowadzą działalność, a także oferują usługi, takie jak dostosowanie rozwiązań do specyfiki klientów, lokalizacje, zarządzanie projektami i wsparcie techniczne.