continia

IT.integro. Oficjalny dystrybutor Document Capture

IT.integro oraz duńska firma Continia Software A/S  podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy, polski Partner Microsoft Dynamics NAV stał się oficjalnym dystrybutorem produktów Continia w Polsce.

Wśród produktów oferowanych przez duńską firmę znajduje się oprogramowanie do zarządzania dokumentami (Document Capture), płatnościami (Payment Management), korespondencją e-mail (Document Output) oraz wydatkami (Expense Management).

„Poprzez podpisaną umowę, chcemy zaoferować wszystkim użytkownikom systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce dostęp do naszych produktów. Jesteśmy dumni ze współpracy nawiązanej z IT.integro i wierzymy, że przyczyni się ona do podniesienia wiedzy oraz sprzedaży produktów Continia”, powiedział Henrik Laerke, CEO, Continia A/S.

continia-document-capture-logoJednym z ciekawszych rozwiązań oferowanych przez firmę Continia jest Document Capture. Jest to oprogramowanie służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji dokumentów w przedsiębiorstwie. To nowoczesne rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR (ang. Optical Character Recognition), usprawniające procesy administracyjne. Document Capture jest w pełni zintegrowane z systemem ERP – Microsoft Dynamics NAV.

„Cenimy sobie produkty Continia, które wyróżniają się wysoką jakością i elastycznością. Dlatego z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą Continia A/S”. – poinformował Piotr Śledź, Prezes Zarządu, IT.integro.

Firma IT.integro już wcześniej wdrażała rozwiązanie Document Capture w polskich firmach.
Z rozwiązania korzystają między innymi:

  • wydawnictwo Egmont S.A.,
  • producent i dostawca pomp do różnych branż – Wilo Polska Sp. z o.o.,
  • producent mebli Trio Line Polska Sp. z o.o.

Continia od ponad 20 lat oferuje rozwiązania dodatkowe dla Microsoft Dynamics NAV, które pozwalają zarządzać procesami administracyjnymi w organizacjach. Obecnie, już blisko 4.000 instalacji Microsoft Dynamics NAV korzysta z rozwiązań oferowanych przez firmę Continia.