Targit

Ewolucja rozwiązań Business Intelligence – TARGIT Decision Suite 2013

TARGIT, producent narzędzi analitycznych oraz Business Intelligence, zaprezentował nową wersję swoich rozwiązań o nazwie TARGIT Decision Suite 2013. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, system stał się bardziej przyjazny użytkownikowi i jeszcze łatwiejszy w obsłudze niż poprzednia edycja znana jako TARGIT BI Suite. Nowe wydanie zawiera wiele funkcji zaprojektowanych tak, by pomóc przedsiębiorstwom szybko podejmować świadome i skuteczne decyzje. Warto podkreślić, że TARGIT Decision Suite jest teraz oficjalnie certyfikowany do systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2013, a w Polsce będzie dostępny już od połowy września 2013 r.

Nowości TARGIT Decision Suite 2013:

The Intelligent Wizard – pozwala użytkownikom na przesyłanie zapytań w ich ojczystym języku. Co więcej, narzędzie zapamiętuje szablony zachowań użytkowników a następnie prezentuje dane w preferowany przez nich sposób.

Self-Service Analytics – na bieżąco umożliwia użytkownikom tworzenie nowych analiz bazujących na danych zarówno z własnej hurtowni danych jak i spoza niej oraz dzielenie się rezultatami z raportów i analiz z innymi użytkownikami w organizacji.

TARGIT Xbone – służy do wykonywania ad hoc analiz poza hurtownią danych. Ponadto dzięki aplikacji możliwe jest stworzenie nowej analizy bez dodatkowo płatnych narzędzi.

Nowy interfejs – pozwala użytkownikowi budować  skomplikowane analizy za pomocą zaledwie paru kliknięć myszką.

Dodatkowo, pakiet Business Intelligence & Analytics w systemie TARGIT Decision Suite 2013 jest wyposażony w aplikacje mobilne, klienta sieci Web oraz widżety. Oznacza to, że można z niego korzystać z dowolnego komputera i w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy użytkownik pracuje w firmie czy poza nią, TARGIT zapewnia także bieżący dostęp do danych firmy, przesyłając wszystkie istotne informacje na smartphona  czy też tableta.

Najnowsza wersja TARGIT zawiera także kilka innowacyjnych funkcji technicznych, takich jak: inteligentne obliczenia (in-memory), ulepszenie formatowania tabel przestawnych, zaktualizowane ustawienia wizualizacji oraz zoptymalizowany silnik raportów.