Emea Poznań

Directions EMEA – największa konferencja partnerów Microsoft Dynamics w Poznaniu!

Directions EMEA czyli spotkanie partnerów zaangażowanych w rozwój systemu ERP Microsoft Dynamics NAV zawita tym razem do Poznania. Konferencja odbędzie się w dniach 8 – 10 października i stanowi największe cykliczne wydarzenie w Europie organizowane przez partnerów firmy Microsoft skupionych wokół tego systemu ERP. Pomysłodawcą konferencji w Poznaniu jest Piotr Śledź, członek komitetu organizacyjnego Directions EMEA i Prezes Zarządu firmy IT.integro, która jako wiodący partner Microsoft Dynamics NAV w Polsce jest odpowiedzialna za lokalizację oprogramowania i przygotowanie polskiej funkcjonalności.

Jak co roku, konferencja Directions EMEA zgromadzi licznych przedstawicieli firm specjalizujących się we wdrożeniach tego popularnego i nowoczesnego systemu ERP. Łącznie organizatorzy spodziewają się około 1000 uczestników.

Liczba zgłoszonych uczestników potwierdza, że Directions EMEA urosło do rangi międzynarodowego, kluczowego spotkania, podczas którego prezentowane są nowości zaprojektowane w kolejnej wersji sztandarowego systemu ERP dla sektora MŚP – Microsoft Dynamics NAV 2014 „Crete”. Jak widać, rozwiązanie przyciąga wielu zainteresowanych jego olbrzymim potencjałem, z którego korzysta już ponad sto tysięcy firm na całym świecie.komentuje Piotr Śledź, Prezes Zarządu firmy IT.integro.

Swój udział w wydarzeniu potwierdził m. in. Paul White, Senior Director Microsoft Dynamics ERP w Microsoft odpowiedzialny za strategię rozwoju Microsoft Dynamics, Eric Tiden – General Manager Microsoft Dynamics NAV, Hans Zagler – Director Microsoft CEE Dynamics Partner, a także architekci, inżynierowie i twórcy Microsoft Dynamics NAV. Obecni będą również producenci modułów dodanych i rozwiązań branżowych poszerzających możliwości funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV oraz przedsiębiorstwa specjalizujące się we wdrożeniach tego systemu ERP.