darmowe szkolenia biznesowe

Darmowe szkolenia biznesowe: Organizacja pracy w firmie

Jak poprawić organizację pracy i działać efektywnie. Sprawdź jak możesz rozwinąć swoje umiejętności oraz uporządkować harmonogram

W obecnych czasach, otoczeni jesteśmy nowoczesnymi technologiami oraz narzędziami, które mają uprościć naszą pracę oraz codzienne obowiązki. Microsoft zwraca uwagę na cyfrową transformację, której jesteśmy świadkami, a która w nieodwracalny sposób zmienia nasze nawyki oraz metody pracy. Czy jednak potrafimy korzystać z najnowszych rozwiązań? Czy wykorzystujemy je w codziennej pracy i czy znamy prawdziwe korzyści wynikające z ich wykorzystania?

Współczesny świat przepełniony jest nowoczesną technologią oraz rozwiązaniami, które mają ułatwić nam codzienną pracę. Mamy do czynienia z cyfrową transformacją, rozwojem w kierunku coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Czy jednak jesteśmy w stanie wykorzystać możliwości, jakie daje nam technologia?

Korzystasz z poczty e-mail. Ale czy wiesz jak?

Poczta e-mail jest rozwiązaniem powszechnym. Każdy z nas wykorzystuje je w pracy. Służy do komunikacji z klientami, współpracownikami, kontrahentami. Poczta umożliwia szybką wymianę informacji. Mimo, że poczta e-mail jest podstawowym narzędziem pracy, nadal wielu z nas nie potrafi w pełni wykorzystać funkcjonalności, które pozwolą znacznie uprościć i przyśpieszyć pracę.

Niewykorzystane możliwości

Branża informatyczna rozwija się dynamicznie. Niezwykle szybko powstają nowoczesne rozwiązania, urządzenia, usługi, które mają podnieść naszą wydajność i efektywność. Problemem okazują się użytkownicy, którzy nie chcą bądź nie potrafią korzystać z innowacji. Warto jednak poświęcić trochę czasu, aby móc cieszyć się swobodą i czasem, zaoszczędzonym dzięki pełnemu wykorzystaniu narzędzi biznesowych. Przeciętni pracownicy firm, codziennie wykonują te same żmudne i czasochłonne procesy, nie wiedząc, że można je wykonać szybciej i lepiej. Dodatkową korzyścią, jakie niesie ze sobą rewolucja technologiczna jest integracja rozwiązań. Połączenie usług, oprogramowania z systemami do zarządzania. W ten sposób praca jest przyjemniejsza.

Nowoczesność vs tradycja. Nierówne starcie

Ciekawym przykładem, który pokazuje jak tradycyjne rozwiązania przegrywają z nowoczesną technologią jest notatnik. Każdy z nas korzysta z papierowej firmy notatnika, nie pamiętając, że ogólnie dostępna technologia udostępnia znacznie prostsze i niezawodne rozwiązania, jak notatnik elektroniczny. Jest on z nami zawsze i wszędzie. Nie musimy polegać na kolorowych karteczkach czy zapiskach sporządzonych na kartce papieru. Elektroniczny notatnik to dużo możliwości, a zapisywanie adresów stron odbywa się z wykorzystaniem metody „kopiuj-wklej”. Można dodać zrzuty ekranu, obrazy, wycinki ze strony internetowej.

Aby zmienić postawę przeciętnych użytkowników, Microsoft wraz z extendo.pl organizuje cykl szkoleń biznesowych, skierowany do pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe szkolenia biznesowe mają na celu podnieść świadomość użytkowników, zaprezentować niezawodne tricki i metody na poprawę organizacji pracy oraz przekazać niezbędne umiejętności w zakresie komunikacji.

Darmowe szkolenia biznesowe dla rozwoju

Darmowe szkolenia biznesowe organizowane są online. Cykl Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach obejmuje 5 spotkań tematycznych, które odbywają się od listopada do stycznia 2016 roku. Najbliższe szkolenie organizowane jest już 16.12.2015 o godzinie 10.00.

„Szkolenia z cyklu Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach realizowane są online, dzięki czemu mogą w nich uczestniczyć chętni z całej Polski. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadal jednak zapraszamy kolejnych chętnych. Ilość miejsc jest nieograniczona.” – mówi Radosław Dudziak, współorganizator szkoleń z extendo.pl.

Rejestracja na szkolenia jest możliwa na stronie www.webinaria-online.pl