szkolenie online

Bezpłatne szkolenie online: Sprawne zarządzanie firmą

W najbliższą środę, 27 stycznia b.r., odbędzie się bezpłatne szkolenie online dla pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu sprawnego zarządzania firmą. Szkolenie jest ostatnim z cyklu spotkań „Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach”, realizowanych przez Microsoft oraz extendo.pl.

Szkolenie skierowane jest zarówno do właścicieli, jak i pracowników firm, którzy chcą poznać metody na efektywne zarządzanie swoją organizacją, czasem oraz pracownikami.

Zakres merytoryczny szkolenia

Podczas szkolenia, prowadzący – Radosław Dudziak oraz Tomasz Michalski z extendo.pl, zaprezentują metody, techniki oraz proste tricki, które pozwolą na bardziej skuteczne zarządzanie różnymi obszarami w firmie. Pokażą także, jak ogólnie dostępne narzędzia mogą uprościć i zautomatyzować pracę.

Podczas spotkania uczestnicy poznają podstawowe zasady zarządzania zadaniami oraz projektami. Dodatkowo, organizatorzy zaprezentują prosty sposób na tworzenie zaawansowanych raportów oraz analiz.

Celem szkolenia jest także przedstawienie możliwości, jakie daje powszechnie dostępna nowa technologia, na przykładzie produktów Microsoft.

Szkolenie online – rejestracja

Rejestracja na piąte, ostatnie szkolenie możliwa jest poprzez stronę internetową www.webinaria-online.pl. Szkolenie realizowane jest online, dlatego liczba miejsc jest nieograniczona.

Spotkanie odbędzie się 27.01.2016 r., w godz. 10.00 – 11.00.