Automotive meet up 2018

Automotive Meet Up 2018

28 sierpnia br. w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja dla największych dealerów samochodów ciężarowych i dostawczych w Polsce – Automotive Meet Up. Głównym tematem spotkania była polska premiera oprogramowania do zarządzania sprzedażą detaliczną w branży motoryzacyjnej o nazwie incadea.dms. Wydarzenie zostało zorganizowane przez firmę IT.integro – polskiego dystrybutora systemu.

O konferencji Automotive Meet Up 2018

Wydarzenie przyciągnęło blisko 70 uczestników. To pierwsze tego typu spotkanie specjalistów i ekspertów Microsoft Dynamics NAV i incadea.dms z przedstawicielami branży automotive w Polsce.

Podczas konferencji prelegenci z firm IT.integro oraz incadea wskazali jak wiele perspektyw stoi przed sektorem motoryzacyjnym. Przedstawiono konkretne rozwiązania, które pozwalają na rozwój firm, dostosowując ofertę do nowych oczekiwań klientów, zmieniającego się rynku i cyfrowej transformacji.

Eksperci przedstawili narzędzia, które wpływają na realną poprawę wyników w każdej dziedzinie działań firm dealerskich, począwszy od optymalizacji kluczowych procesów, poprawę osiąganych wyników i wydajności, maksymalizację wykorzystania zasobów ludzkich, aż po kontrolę procesów sprzedaży i maksymalizację wartości każdego klienta.

70 uczestników, 7 interesujących prelekcji, niezliczona ilość pytań

Tematy poruszane podczas konferencji wzbudziły wśród uczestników spore zainteresowanie. Podczas większości prelekcji pojawiło się wiele pytań.

Podczas pierwszej prezentacji, Paweł Przybylski, Menedżer ds. rozwoju siecią partnerską w IT.integro, przeprowadził uczestników poprzez metodykę wdrożeń Microsoft Dynamics Sure Step, przedstawił strukturę systemu incadea.dms oraz proces części, serwisowania i sprzedaży pojazdów.

Radosław Kluczyński, Starszy konsultant w IT.integro, omówił koncepcję rozwiązania incadea.dms opartego o Microsoft Dynamics NAV. Fachowo przedstawił budowę systemu oraz korzyści dla dealerów. W ciekawy sposób wskazał, w jaki sposób oprogramowanie dopasowuje się do roli użytkowników, spełniając ich konkretne oczekiwania.

Na podstawie zaproponowanych scenariuszy wskazał, jak dealerzy samochodów ciężarowych mogą usprawnić proces zarządzania klientami poprzez ich prawidłową analizę, konwertowanie na szanse sprzedaży itp.

Podczas kolejnej sesji, przedstawiciele incadea – Detlef Deutz, Global Account Director dla DAF, Eugene Averson, Sr. Business Consultant oraz Maarten Reloe ICT Manager w LenGo Automotive Group, omówili jak usprawnić zarządzanie pojazdami ciężarowymi z Truck module.

O incadea.dms

incadea.dms to kolejna generacja globalnego oprogramowania dla sieci dealerskich, które pozwala uzyskać wyższą efektywność i lepsze wyniki. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w oparciu o Microsoft Dynamics NAV. Jest to międzynarodowy DMS, który oferuje dostosowanie ról i umożliwia elastyczne dopasowanie miejsca pracy w systemie do potrzeb użytkownika.

Wśród kluczowych korzyści, jakie oferuje dealerom samochodów ciężarowych i dostawczych incadea.dms, znajdują się:

  • Niższe potrzeby szkoleniowe;
  • Każdy pracownik otrzymuje dostęp do określonych i dostosowanych informacji;
  • Większa koncentracja na procesach biznesowych;
  • Bardziej przejrzysty i kontrolowany status pracy;
  • Łatwiejsza i dokładniejsza działalność dealera.

 

Podsumowanie

Podczas Automotive Meet Up 2018 eksperci IT.integro oraz incadea omówili zagadnienia związane z nowoczesnymi rozwiązaniami wspierającymi pracę dealerów pojazdów ciężarowych. Podzielili się swoją wiedzą, a także doświadczeniem w zakresie innowacyjnych narzędzi wspierających pracę przedstawicieli branży motoryzacyjnej.