Przewodnik po systemie ERP

10 powodów, dla których warto wybrać system Microsoft Dynamics NAV

TEMATYKA

Zapraszamy do zapoznania się z głównymi powodami, dla których Microsoft Dynamics NAV jest najlepszym wyborem dla firm z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno tych lokalnych, jak i o zasięgu globalnym. W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Dlaczego system Microsoft Dynamics NAV cieszy się tak dużą popularnością?

Obecnie jest wdrożony w ponad 160 000 przedsiębiorstwach, w 195 krajach. Usprawnia pracę ponad 2 700 000 użytkowników systemu.

W jaki sposób wspiera pracę użytkowników?

Poznasz sposoby, dzięki którym pracownicy mogą cieszyć się użytecznym oprogramowaniem, które wspiera ich we większości działań i procesów.

Jak rozwija się system ERP w przeciągu lat?

Microsoft Dynamics NAV stale się rozwija, dopasowując do nowych potrzeb przedsiębiorców oraz zmiany trendów i technologii. Projektanci systemu zadbali o to, by każda kolejna wersja wnosiła nowe wartości, innowacyjne możliwości, usprawniające pracę użytkowników.

Jaki model wdrożenia jest?

Microsoft Dynamics NAV można wdrażać zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych, w siedzibie klienta. Sprawdź, jaki model jest korzystny dla Twojej firmy.

W jaki sposób wdrażany jest system ERP?

Wdrożenie systemu jest procesem złożonym i czasochłonnym. Aby zrealizować go z sukcesem należy opierać się na odpowiedniej metodyce, które zagwarantuje sukces implementacji.

Jakie funkcjonalności posiada Microsoft Dynamics NAV?

System jest niezwykle bogaty zarówno w podstawowe funkcjonalności, jak i możliwości, jakie dają dodatkowe rozwiązania biznesowe oraz branżowe.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP bądź updatem? Chcesz poznać funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV jest najpopularniejszym systemem ERP, który na światowy rynek wprowadziła firma Microsoft. Obecnie jest wdrożony w ponad 150 000 przedsiębiorstwach, w 47 krajach. Usprawnia pracę ponad 2 500 000 użytkowników systemu.

Partnerzy wydania

it.integro microsoft@2x-2