Oprogramowanie dla sklepów. Sprawdź aktualne ceny i funkcje!
3290
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3290,page-child,parent-pageid-38,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Oprogramowanie dla sklepów

Efektywnie zarządzaj każdym kanałem sprzedaży detalicznej

Oprogramowanie dla sklepów detalicznych

Wyzwania rynku

Poczynając od butików modowych, poprzez supermarkety i sklepy bezcłowe, sprzedaż detaliczna jest niezwykle zróżnicowane. Łączy ją jednak wysoka konkurencyjność, szybkie tempo zmian oraz mnogość wyzwań.

 

Aby odróżnić się od konkurencji, sprzedawcy muszą zadbać o jak najlepsze opinie swoich klientów. By zdobyć lojalność i zaangażowanie nie wystarczy troszczyć się o wysoką jakość obsługi. Obecnie kupujący chcą mieć dostęp do swoich ulubionych marek i sklepów przez Internet i smartfona. Sklepy stacjonarne są absolutnym minimum. Aby sprostać wymaganiom rynku firmy inwestują w oprogramowanie dla sklepów detalicznych.

 

Kolejnym wyzwaniem dla sprzedawców jest zapewnienie pełnego asortymentu i szerokiego wyboru. Jeśli klient nie znajdzie produktu na którym mu zależy, ryzykujemy nie tylko utratą sprzedaży, ale również tym, że już do nas nie wróci. Z drugiej strony, utrzymanie dużego magazynu wiąże się z licznymi problemami, jak sezonowość czy nietrwałość sprzedawanych produktów. Oprogramowanie dla sklepów LS Retail NAV jest odpowiedzią na wszystkie bolączki sklepów detalicznych.

oprogramowanie dla sklepów

Wybierz rozwiązania dla branży Retail

Zarządzanie sprzedażą detaliczną z LS RETAIL

LS Retail to kompletne oprogramowanie dla sklepów usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe idealnie dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail. Oferuje szerokie spektrum funkcjonalności, które są wymagane przy efektywnym zarządzaniu wszystkimi operacjami i procesami – począwszy od siedziby głównej, aż po terminale POS. To proste oprogramowanie dla sklepów pozwala zarządzać i planować działania z „zaplecza”. LS Retail umożliwia śledzenie sprzedaży, stanów magazynowych, życia produktu poprzez wszystkie kanały sprzedaży – w punktach sprzedaży, na platformie e-commerce oraz mobilnie.

 

Działaj szybko i efektywnie wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku. Minimalizuj ryzyko i maksymalizuj korzyści. LS Retail oferuje szereg narzędzi, które znacząco wpływają na jakość obsługi klienta, który chętnie wraca do sklepu zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Wybierz oprogramowanie branżowe, które przeniesie Twój biznes w nową erę handlu. Rozwiązanie LS Retail jest w szczególności dopasowane do sklepów z branż: moda, elektronika, meble, sklepy wolnocłowe, żywność i supermarkety, inni.

oprogramowanie dla sklepów
folder ls retail

LS NAV
Proste i nowoczesne rozwiązanie dla sprzedaży detalicznej

Pobierz folder i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie sprzedaży.

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • Workflow NAV

  Prawidłowe zarządzanie przepływem pracy to priorytet w każdej firmie. Oprogramowanie dla firm, zawiera rozszerzenie funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV, które umożliwia zdefiniowanie wydajnego przepływu pracy, jego automatyzację, a także sprawne zarządzanie listą zadań.

 • EDI

  Elektroniczna wymiana danych (w skrócie EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień, przyjęć magazynowych oraz faktur.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • Office 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • Mobile NAV

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics NAV. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics NAV.

 • Targit Decision Suite

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, która oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

Nasi klienci z branży Retail

system erp
system erp
system erp
system erp
system erp
system erp

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla sklepów! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą
POZNAJ WDROŻENIE W Marketing Investment Group